Aktuální počasí na letišti Frýdlant nad Ostravicí
 

Letiště Frýdlant nad Ostravicí

Veřejnost | O Letišti | Kontakt | Webkamera

Zimní příprava parašutisty – Základní výcvik

Máte rádi na všechno svůj klid? Rádi si věci necháváte projít hlavou, než se někam vrhnete? (V tomto případě s padákem z letadla…) Pak vám na jaro 2018 nabízíme “Zimní přípravu parašutisty” v Ostravě s následným seskokem na letišti ve Frýdlantu nad Ostravicí. Celý výcvik bude, samozřejmě, veden v souladu s platnou osnovou V-PARA-2 – Teoretická výuka, praktický výcvik a zkoušky žadatelů o vydání průkazu uživatele sportovního létajícího zařízení – sportovního padáku v České republice pro variantu “Hlavní padák křídlo + záložní padák křídlo” a seskok v souladu se směrnicí V-PARA-1  – Předpis pro provádění seskoků padákem v České republice.

Výcvik bude rozložen do 4 bloků:

  • 14. 2., 17:00-20:00 hod. – teorie – učebna v Ostravě,
  • 28. 2., 17:00-20:00 hod. – části padákové výstroje, praktický nácvik řešení závad na padáku – tělocvična v Ostravě,
  • 14. 3., 17:00-20:00 hod. – praktický nácvik parakotoulu (přistání), opakování řešení závad na padáku – tělocvična v Ostravě,
  • 28. 3., 17:00-20:00 hod. – praktický nácvik výskoku z letadla, orientace v prostoru po výskoku a před přistáním – letiště Frýdlant nad Ostravicí.

K analýze celého výcviku využijeme kameru, takže budeme mít možnost v klidu provést rozbor vašich reakcí a doladit případné nesrovnalosti.

K výcviku jsou nutné patřičné podklady. Po absolvování výcviku již budete připraveni na závěrečné přezkoušení a samostatný seskok z letadla.

Dárkové poukazy vyřešíte s naším správcem – Radomírem Foldynou.

Dotazy k výcviku v Ostravě směřujte na mě! Jan Skapa, telefon: 776 168 571, email: jan tečka skapa zavináč vsb tečka cz

více novinek