Aktuální počasí na letišti Frýdlant nad Ostravicí
 

Letiště Frýdlant nad Ostravicí

Veřejnost | O Letišti | Kontakt | Webkamera
Aeroklubová zimní hibernace

Momentky z Lysé

Zima nelítostně svírá frýdlantské letiště, Radek s Adrém bojují zuby nehty s kousajícím mrázem na budově na letišti, a tak je asi ta nejlepší chvíle si připomenout a zavzpomínat na teplé letní dny, kdy jsme se proháněli pod mráčky a svým bedlivým okem nás pozorovala jak kamera CHMI, tak čočka digitálních fotoaparátů lysohorských turistů!

První pěkný úlovek zaznamenal Fazol, který se přeškoloval na Laka-12 a pokořil 5x Radhošť a 5x Javorový letem svahovým! Za tento počin taky vyhrál Beskydský likér Lysá hora! Kdo ho napodobí v roce 2012? Soutěž O beskydskou špicu stále platí!

Další dvě fotky zachycují bezmotorové blbnutí kolem Lysé, kdy lze současně rozeznat tři větroně a nebo taky Piráta v efektním půdorysu!

Bystrý turista tasil fotoaparát a zachytil okamžik v podobě dalších záběrů! Opět Pirát a pak taky DG-200! Super dřevo a super brus!

Pak přichází podzim, a zima, inverze, sníh, mráz a nám se nezbývá než kochat z fotek a těšit se na jaro… příjde! Brzy!!!

Pokud by se mezi čtenáři našel takový, který ve svém archívu ukrývá podobné úlovky, chtěl bych jej poprosil o zaslání na jiripelucha(zavináč)gmail(tečka)com. Rádi je zde uveřejníme, odměnou budiž orosená R12 u Pupence!

Jiřyna

P.S.: Fotky převzaty z webkamery CHMI, od Elišky Machové a neznámého turisty!

 

 

více novinek