Aktuální počasí na letišti Frýdlant nad Ostravicí
 

Letiště Frýdlant nad Ostravicí

Veřejnost | O Letišti | Kontakt | Webkamera
Na Ondřejník

Občerstvení a ubytování

Hospůdka „U nalitého pupence

Hospůdka „U nalitého pupence“ je otevřená většinou o víkendech, přes letní prázdniny každý pěkný den až do nočních hodin, Je vyhledávaným místem turistů a cyklistů při jejich cestě po Beskydech. Hostům nabízí čepované pivo Radegast i tradiční Kofolu. Děti nepohrdnou velkým výběrem nanuků a chlazených nealkoholických nápojů. Pro hladové je nachystána výborná letištní klobása nebo teplé jídlo dle denní nabídky. Součástí je venkovní posezení, kde turisté mohou nerušeně sledovat letecký provoz nebo jen tak se kochat krásným výhledem na okolní hřebeny beskydských hor. Zatím co jejich děti se kloužou na skluzavce a hrají v pískovišti

Spojení k internetu

V areálu letiště můžete využít bezplatné připojení k síti internet prostřednictvím bezdrátové technologie wi-fi. K dispozici je také stolní počítač.

Pilotka – společenská místnost připravená pro Vaše akce

Stylově zařízená společenská místnost s názvem „Pilotka“ s přibližnou kapacitou 40-ti lidí v niž se nachází kulečník, krb, televize a projektor včetně stolního počítače připojeného k internetu a repro soustavě. Pilotka je spojená s další místností kde se nachází bar s výčepem, kuchyňka a lednice. Nechybí ani klavír a otevřený krb s posezením s možností opékání párků když venku nepřeje počasí.. V případě zájmu zle využít malou školící místnost v prvním patře administrativní budovy.

Ubytování a kemp

Možnost přespat ve vlastním stanu nebo v karavanu v areálu letiště na osobu za 70 Kč/noc, z venku budovy se nachází nové sociální zařízení s dostatečným počtem sprchových koutů vždy s teplou vodou, záchody a umývárnou, které bylo postaveno z grantu kraje, k dispozici jsou dvě ohniště s lavičkami, Nejbližší obchody jsou ve Frýdlantě nad Ostravicí, jehož centrum je vzdáleno 4 minuty autem nebo 20 minut pěšky. V parném létě se dá využít místní koupaliště nebo splav na řece Ostravici.

Ubytování v pokojích

Pro méně náročné nabízíme skromné ubytování v budově, s počtem tří dvoulůžkových, dvou čtyřlůžkovém a jednoho pětilůžkového pokoje s elektrickým topením, cena za noc je 150 Kč/noc. při úplném obsazení lůžkové kapacity lze po domluvě přespat v budově na karimatkách, sprcha a WC na chodbě, kuchyň s ledničkou a sporákem,

Sociální zařízení

V areálu našeho letiště se nachází nově vybudované sociální zařízení. Dále je možné využít i služeb v hlavní budově Aeroklubu.

více novinek